Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.99 zł

Dobrzy ludzie muszą umrzeć

Helen Fields Wydawnictwo: Amber Cykl: Inspektor Callanach (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Perfect Prey
Amber
Perfect Prey
Inspektor Callanach (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Beata Horosiewicz

Kolejna część serii i muszę przyznać, że mnie nie zawiodła a może nawet pochłonęła bardziej niż pierwsza. Książka dobrze napisana, porusza ciekawe wątki i problemy, zarówno w głównych jak i pobocznych wydarzeniach.

Zdecydowanie sięgnę po trzecią część.

Szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Mnie to się tak średnio podobało. Jakaś taka chaotyczna ta książka, historia wydumana, bohaterzy przerysowani, dialogi sztywne... Szkoda.
5 gwiazdek za zaskoczenie, które się w książce znalazło, ale nie chcę spoilerować. Proponuję sprawdzić samemu, jeśli ktoś chciałby się pomęczyć.

Książka świetna tylko jedno uwaga. lekki spojler.
Jedna sprawa ta zawodowa morderczyni nie spodziewała się że samochód z wypożyczalni ma GPS, lekko dziwne.
A z drugiej strony nie spodziewała się że policja rozwikła z jakiego jest kraju i jaki samochód mogła wypożyczyć.
Ale reszta i historie głównych bohaterów bardzo fajne.

Mając więcej czasu na czytanie(jestem półleżąca - noga w gipsie) wybrałam z biblioteki trochę starszych książek; przeplatam je z nowościami a kilka lat temu brakowało mi czasu na bieżącą lekturę nowości.
Nie zawiodłam się na Helen Fields, co prawda to moje pierwsze z nią spotkanie, ale książka jest bardzo dobra, trudno się od niej oderwać aby wiedzieć kto jest...

Drugi tom cyklu o inspektorze Callanach'u. Książka "Dobrzy ludzie muszą umrzeć" jest jeszcze lepsza niż pierwsza część i w zasadzie wciąga już od pierwszej strony do tego stopnia, że ciężko jest się od niego oderwać. Fabuła jest dobrze przemyślana i wszystko składa się w logiczną całość. A Luc i Ava jak zwykle wykazują się perfekcjonizmem i pełnym zaangażowaniem w...

Ciekawa akcja ile jest psychopatów czy to jest gra czy coś jeszcze innego .

Przygodę z serią o inspektorze Callanachu i detektyw Avie Turner rozpoczęłam od drugiej części. Było to świetnie spotkanie. Książka baaardzo mi się spodobała, akcja wciągnęła mnie niesamowicie, polubiłam też głównych bohaterów. Na pewno sięgnę po pozostałe pozycje, bo zdecydowanie warto. Dla mnie to była klasyka kryminału w najlepszym wydaniu!

Pierwszy raz miałam styczność z tą autorkai muszę przyznać że dałam się wciągnąć. Bardzo podobał mi się opis bohaterów oraz to, że oprócz toczacego się śledztwa opisane było również życie poza nim. Głównym bohaterem był inspektor Callanach, którego bardzo polubiłam :)
Malo tego! Opis zbrodni które zostały dokonane był rewelacyjny i realistyczny. Dosłownie widziałam te...

Kolejna swietna ksiazka Helen Fields. Fanka kryminalow nie jestem bo wiekszosc jest rozczarowywujaca, ale te sa swietne.

Bardzo fajna. Wciaga.

• 2018