Estetyka tańca współczesnego w Europie po roku 1990

Joanna Szymajda Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka teatr
Księgarnia Akademicka
Teatr Dramat Teatrologia Taniec Estetyka Estetyka tańca Taniec współczesny Teatr współczesny
teatr
2013-01-01

Okładka książki Nowy taniec. Rewolucje ciała Anna Burzyńska, Julia Hoczyk, Dariusz Kosiński, Anna Królica, Matylda Małecka, Witold Mrozek, Joanna Szymajda, praca zbiorowa, Agata Łuksza
7,7
Nowy taniec. R... Anna Burzyńska, Jul...
Okładka książki Dialog, nr 1 (650) / styczeń 2011. Aktorki Thierry Debroux, Mikołaj Grabowski, Beata Guczalska, Marie Henry, Artur Daniel Liskowacki, Tadeusz Lubelski, Hubert Michalak, Tadeusz Nyczek, Piotr Olkusz, Redakcja miesięcznika Dialog, Jacek Sieradzki, Jerzy Stuhr, Paweł Sztarbowski, Joanna Szymajda, Agata Zawrzykraj, Danuta (Dana) Łukasińska
7,0
Dialog, nr 1 (... Thierry Debroux, Mi...