Losy wariata i głupka w państwie i społeczeństwie

Okładka książki Losy wariata i głupka w państwie i społeczeństwie
Zbigniew R. Kmiecik Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wolters Kluwer Polska
2017-08-22
2017-08-22
zaburzenia psychiczne choroba psychiczna upośledzenie umysłowe

więcej Więcej

Mocna, wbijająca w fotel literatura popularnonaukowa. Szczególnie polecam rozdział dotyczący polityzacji psychiatrii. Nie wolno przegapić.

To pierwsza książka wydana w naszym kraju i napisana przez Polaka, która prezentuje tak szeroko i dogłębnie problematykę osób chorych psychicznie i upośledzonych umysłowo w kontekście historycznym, społecznym, kulturowym, prawnym i medycznym.
Wszystkich zainteresowanych przestudiowanym oraz przedstawionym błyskotliwie i prowokacyjnie przez Autora tematem, gorąco zachęcam do...

• Psychologia/Rozwój
  • Literatura faktu - biografie, albumy, reportaże, poradniki
  • Chcę posiadać
  • Brak
  • Psych

Dodaj cytat z książki Losy wariata i głupka w państwie i społeczeństwie