Reading Seminar XI: Lacan's Four Fundamental Concepts of Psychoanalysis

Richard FeldsteinBruce Fink Wydawnictwo: State University of New York Press Cykl: Suny Series, Psychoanalysis & Culture nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
State University of New York Press
psychoanaliza lacanowska
State University of New York Press
Suny Series, Psychoanalysis & Culture
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
psychoanaliza lacanowska
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę