Wyznanie młodej dziewczyny

Marcel Proust Wydawnictwo: Wydawnictwo Eperons-Ostrogi Seria: Biblioteka Francuska literatura piękna
Anna Zofia Jaksender
Wydawnictwo Eperons-Ostrogi
literatura piękna
Anna Zofia Jaksender
Biblioteka Francuska

zbędne pisanie, i ten irytujący, gowniany wstęp...

Ocena zaniżona tylko przez wydawnictwo, któremu naprawdę należy się reprymenda.. 3 strona wstępu - pierwsza literówka.
Druk w rozmiarze chyba 16, żeby kilkanaście stron wstępu i 20 stron właściwego opowiadania rozciągnąć na 113 stron.
Nie można było całych przyjemności i dni wydać w jednym tomie? Raptem 100 stron by wyszło.
No tak, zarobi się...

Ale Proust jak Proust,...

• 52 książki (2017)
  • Nie posiadam
  • 2019
  • 80 ksiażek w 2018
  • Proza
  • Filozofia
  • Proust
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wyznanie młodej dziewczyny