Jożik w tumanie

bajki
rosyjski

11943

Na półkach: , , , , ,

Wyjątkowe, choć bardzo krótkie opowiadania, mimo to zawierające wiele ciszy i treści filozoficznych. Autor bardzo delikatnie wydobywa takie problemy, jak: samotność człowieka, przyjaźń, przypadek, śmierć, piękno świata. Może są one nawet bardziej adekwatne dla dorosłych, niż dla dzieci, a w każdym razie nadają się przynajmniej równie dobrze dla dużych, co dla małych,...

Dyskusje

• Po rosyjsku
  • Literatura rosyjska
  • E-biblioteki cyfrowe
  • Bajki dla dorosłych i dzieci

Dodaj cytat z książki Jożik w tumanie