Okładka książki Co zrobić, gdy dziecko chętniej patrzy na ekran komputera niż na mnie? Raport i poradnik
Joanna Skorupska - Górska Wydawnictwo: Self Publishing poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Self Publishing
2016-08-30
2016-08-30
psychologia szkoła poradnik rodzina gry internet komputery dzieci młodzież rodzice uzależnienie PEGI raport

więcej Więcej

Świetna książka wskazująca na co należy uważać przy wychowywaniu dzieci w XXIw. Idealnie obrazuje jakim potężnym narzędziem jest internet w rękach podopiecznych i jaki ma wpływ na ich psychikę. Dowiedziałam się wielu zaskakujących informacji i przeczytałam cenne porady. Dziwię się, że taka książka jest za darmo,bo książka jest napisana w bardzo ciekawy sposób, a wygląd tej...

Joanna Skorupska - Górska Co zrobić, gdy dziecko chętniej patrzy na ekran komputera niż na mnie? Raport i poradnik Zobacz więcej