Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.09 zł

Dom pełen słońca

Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 6) literatura piękna
Czwarta Strona
Jagodno literatura polska powieść obyczajowa
Stacja Jagodno (tom 6)
literatura piękna
Jagodno literatura polska powieść obyczajowa

Bohaterzy wzbogacają się o Sylwię i Piotra, Sylwia trafia do dworku przez przypadek uciekając przed miłością, a ponieważ uwielbia robić renowację starych mebli spadła Tamarze z nieba. Dworek pięknieje, Sylwia leczy w nim duszę, a hrabianka Zuzanna pokazuje nam swoje dawne życie .. Igor pokazuje się nam jako bardzo pracowity chłopak, a Kasia w końcu zawalczy o swoje.. Ewa z...

Kolejny tom , który zachęcił mnie do czytania. Po raz kolejny się nie zawiodłem. Uwielbiam książki z tej serii.
Polecam

Fajnie się czyta. Super historia.

Po krótkiej przerwie wróciłam do Jagodna. Znalazłam tu wszystko to, za co pokochałam poprzednie książki z tej serii. W tej może troszkę mniej się dzieje, ale dalej jest to ciepła powieść, w której nie mogło zabraknąć mojej ulubionej babci Róży i jej rad na każdą sytuację. Jedynym moim zarzutem, podobnie jak w poprzednich częściach jest to, że wszystko tu dzieje się bardzo...

Przyznam, że rozpoczynając czytanie serii "Stacja Jagodno" miałam mieszane odczucia. Pierwsza część w ogóle mnie nie porwała i naprawdę niemal zmuszałam się, żeby zacząć kolejną. Na szczęście z każdym kolejnym tomem było coraz lepiej i wprost nie mogłam się doczekać co będzie dalej.
Za co polubiłam Jagodno? Bo tak naprawdę każdy tom opowiada inną historię, ktoś inny jest...

Kolejna część wciągającej opowieści o Jagodnie i jego mieszkańcach. Nadal zaskakująco ciekawi i fascynuje. Polecam.

Polecam...

Pierwszy raz spotykam się z serią książek, która nie przestaje być ciekawa, zaskakująca, wzruszająca i mądra. Każda z części wprowadza do Jagodna nowych bohaterów w bardzo naturalny i przyjemny sposób, nie zapominając o starych ukochanych osobach, których historie poznaliśmy w poprzednich częściach. Zabieram się z ciekawością za kolejne ! :)

1936

Na półkach: , , , ,

Kolejna bardzo przyjemna część. Zachęca do dalszej lektury. Bardzo mi się podobało. Przy serii Jagodno można poczuć się jak w domu. POLECAM!

Na półkach: , , , , , ,

To już szósta część z serii o Jagodnie i podobnie, jak pozostałe bardzo mi się podobała. Bardzo polubiłam mieszkańców Jagodna, zżyłam się z nimi strasznie. Czytając każdy tom miałam uśmiech na twarzy, a ostatnio nawet zagościły łzy ze wzruszenia.

• 2018
  • 2019