Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.30 zł

Czwarta Strona
literatura polska
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Po książkę sięgnęłam, mając ochotę na jakąś komedię kryminalna.
Moje wrażenia?
Ogromnym plusem książki są główni bohaterowie - Sylwia i Kuba Leśniewscy, scenarzyści serialu kryminalnego.
Kolejnym plusem są dialogi, nie sposób się nie uśmiechać w czasie czytania.

Całość jak najbardziej na plus.
Chociaż zabrakło mi tego czegoś, co sprawia, że nie sposób odłożyć książki na...

Akcja toczy się pomalutku, ale dzięki temu możemy wgłębić się w każdego bohatera i poznać go bardzo dokładnie... już zabrałam się za kolejną część - "Zdradę scenarzystów" :))

Komedia kryminalna napisana, w mojej ocenie, bardziej w formie scenariusza niż powieści. Śledztwo domorosłych detektywów-scenarzystów z wybujałą wyobraźnią zakończone na malowniczej wyspie, intryga rodem z serialu - dlatego nierzeczywista... Zawsze czytam książkę do końca, jednak muszę przyznać, że w tym przypadku najlepszy był początek i koniec, w środku treść trochę...

Spodziewałam się po tej książce znacznie więcej. Kryminał w środowisku serialowym - to brzmi jak idealne połączenie w mojej opinii.
Niestety, książka okazała się dość słabo napisana. Postaci były jak niedoklejone pierogi - niby smakują ok, ale żadna przyjemność z jedzenia.
Przynajmniej wątek kryminalny okazał się całkiem zgrabny - nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.

Fabuła w porządku, ale drażnił mnie język i styl autora. Napisana jak dla nastolatków.

Do kryminału to daleka droga, komedią kryminalną też bym tego nie nazwała. Dość szybko się czyta, akcja jakaś jest ale szału ni ma.

Cukierkowy kryminał.

Słaba komedyjka kryminalna. Niezbyt mnie śmieszyła, momentami nużyła. Przeczytałam, bo nie lubię zostawiać książki w połowie, ale nie wciągnęła mnie. Nie sięgnę po następne tomy.

Bardzo dobra, przyjemna i zabawna książka

Jestem pod wrażeniem. Naprawdę polecam. Książka nie męczy. Czyta się szybko.

• 2018
  • 2019