Gwiazda spadająca za dnia 10

Mika Yamamori Wydawnictwo: Waneko Cykl: Gwiazda spadająca za dnia (tom 10) komiksy
Hirunaka no Ryuusei 10
Anna Karpiuk
Waneko
manga shoujo szkoła okruchy życia komedia
Hirunaka no Ryuusei 10
Gwiazda spadająca za dnia (tom 10)
komiksy
Anna Karpiuk
manga shoujo szkoła okruchy życia komedia

No, troszkę się namieszało. W sumie nie chciałabym być na miejscu głównej bohaterki. Za duży dylemat.

Suzume - Shishio
Po ostatnich wydarzeniach, wzajemna relacja między Shishio a Suzume, uległa mocnemu ochłodzeniu. Shishio udaje przed sobą i światem, że nic wielkiego się nie stało, a Suzume... Ona próbuje odnaleźć w sobie jakąkolwiek szansę na nową miłość. Nie jest to jednak proste, kiedy twoja była miłość, codziennie mija cię na szkolnym korytarzu. Gra w kotka i myszkę,...

BĘDZIESZ ZE MNĄ CHODZIĆ?

Dziesiąty tom „Gwiazdy spadającej za dnia” wprowadza wreszcie zmianę, na jaką zanosiło się od dłuższego czasu. Czyżby dla głównej bohaterki nadeszła upragniona stabilizacja? Nic bardziej mylnego, bo na horyzoncie znów pojawia się coś, co może wywrócić życie jej (i nie tylko) do góry nogami. Pytanie: na lepsze czy gorsze?

Mamura w końcu zdobył się...

Dyskusje

• Manga