Mróz

Marcin Ciszewski Wydawnictwo: Warbook Cykl: Jakub Tyszkiewicz (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Warbook
thriller kryminał
Jakub Tyszkiewicz (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
thriller kryminał

Polecam. Uwielbiam przygody Jakuba. Jak dla mnie dobra książka

2063

Na półkach: , , , ,

"Mróz" to wciągający i bardzo ciekawy thriller. Ogólnie nie przepadam za wątkami politycznymi i panoszącymi się na prawo i lewo służbami bezpieczeństwa, a mimo to książka bardzo mnie zainteresowała...

Polecam

Dobry dreszczowiec. Polecam

Taki kryminał to ja lubię. Przeczytałem cały cykl i jestem zadowolony. Bomba.

super polecam

Pierwsze spotkanie z autorem i od razu polubiłem.
Niby kryminał ale z fajnym dodatkiem sensacji.
Polecam. Fajny pomysł z tymi warunkami atmosferycznymi.
Seria składa się z pięciu części. Jeśli będą tak dobre jak mróz to fajna przygoda się szykuje.
Polecam 9/10

Świetna akcja, pełnokrwiści bohaterowie a do tego zima stulecia. Właśnie znalazłam nową ulubioną serię!

Bardzo dobra pozycja dla lubiących książki ze służbami specjalnymi w tle. Minusem jest szybkie przeskakiwanie do kolejnych wątków, a mogły by być bardziej rozwinięte.

Przeczytałem w drodze do i z Wawy. Szybko poszło bo bardzo dobra pozycja. Polecam

2 776
    1 100