Craving

Okładka książki Craving Helen Hardt
Okładka książki Craving
Helen Hardt Wydawnictwo: Waterhouse Press Cykl: Saga braci Steelów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Saga braci Steelów (tom 1)
Craving
Waterhouse Press
2016-05-18
2016-05-18

świetna żałuję że nie tłumaczą kontynuacji

świetna żałuję że nie tłumaczą kontynuacji

Przeczytałam 3 pierwsze tomy, które zostały przełożone na język polski i to była strata czasu. Historia mogła być ciekawa, bo fabuła jest całkiem wciągająca i z dużym potencjałem, który niestety nie został wykorzystany. Zainteresował mnie właśnie wątek kryminalny, ale został tak rozciągnięty i źle napisany, że daruję sobie kolejne części. Zbyt dużo nieścisłości i ostatecznie wypada to kiepsko.
Sceny seksu - jest ich tak wiele i są tak złe, że aż oczy wypala :) Przyznaję, że po przeczytaniu kilku, zaczęłam je po prostu pomijać.
Styl pisania autorki pozostawia wiele do życzenia, dialogi koszmarne, budowanie postaci nie istnieje...
Widziałam, że Saga ma 23 tomy, ale przebrnięcie przez 3 to już wyczyn - dziękuję za kolejne!

Mam tutaj ciężki orzech do zgryzienia. Na plus dla dobrej oceny tej książki przemawia bardzo ciekawa historia. Na minus i to spory sposób pisania autorki. Opisy zdarzeń wręcz doprowadzają mnie do spazmów śmiechu. Tak jakbym słyszała naprawdę dobry kawał. A nie tak powinno być. Hmm....

Koszmarnie napisana. Styl pisania autorki jest tragiczny. Zachowania bohaterów są totalnie nierealistyczne i miejscami tak niedorzeczne że aż skręcało mnie z zażenowania. A wielką szkoda bo ogólnie pomysł na książkę ciekawy i tylko za ten pomysł są 2 gwiazdki.

Książka składa się z opisanych bez najmniejszej próby wykazania się literackim talentem, powtarzanych metodą kopiuj-wklej scen dość prymitywnego seksu, przerywanych kilkuzdaniową, pozbawioną cienia prawdopodobieństwa "fabułą".

audio
O rany, ale beznadzieja...
dzięki za kolejne części ale nie skorzystam

audio
O rany, ale beznadzieja...
dzięki za kolejne części ale nie skorzystam

Na ocenę składa się kilka rzeczy. Koszmarna lektorka. Bardzo chciałabym zapytać panią Ewę Abart, czy miło by się jej słuchało mężczyzny lektora, który czytając kobiecą kwestię zmienia głos na kobiecy. To była droga przez mękę i pani trafia na moją czarną listę lektorów. Nigdy więcej!

Natomiast książka... szkoda czasu na rozpisywanie się.

Natomiast książka... szkoda czasu na rozpisywanie się.

Ciężko mi ocenić tą książkę. Z jednej strony bardzo ciekawie zapowiada się wątek kryminalny i przeszłość Talona. Niestety erotyka i opisy "momentów" są tak okropne że aż śmieszne. Z ciekawości sięgnę po tom II.

Oesu. Nigdy więcej. Ledwie zmęczyłam połowę. Nie moj klimat totalnie, a język? Tak pokaleczony, że mijałam wiele opisów. Troche słabo.

Po pierwszych stronach skojarzyła mi się z Greyem, dalej też. Lekka do poczytania kobieca literatura, wciągająca i pojawia się ciekawy wątek poza erotycznym oczywiście.

• Romans

Dodaj cytat z książki Craving