Pośród bloków. Epopeja dzielnicowa

Kup książkę

Nazwa “Epopeja dzielnicowa” z pewnością nie jest przypadkowa. Podobnie jak znany wszystkim gatunek literacki, książka Piotra Sokołowskiego to przełomowe fragmenty z życia osiedlowych bohaterów. Przezabawny obraz Wrocławskiego osiedla i jego mieszkańców urzeknie wybranych czytelników swoją prostotą. Dlaczego wybranych? Tego dowiecie się z recenzji.

Epopeja dzielnic...

Epopeja opisuje (nie)codzienne życie mieszkańców jednego z wrocławskich osiedli. I jak to na blokach bywa, większość się zna, na piwko schodzi się na ławeczkę, pograć na boisko, a po zielone do jednego gościa. No niestety, tutaj nie do końca jednego.

Właśnie zdałam sobie sprawę, że trudno było mi napisać zarys fabuły. Nie ma tutaj konkretnego wątku. Są opowia...

Niestety moim zdaniem jest to pozycja zbyt "surowa", żeby mogła przypaść do gustu osobą, które czytają książki o tej tematyce. Jeszcze wiele pracy przed autorem, na ten moment jest jeszcze słabiutko.

Prowokacyjny tytuł.
Prowokacyjna okładka.
Prowokacyjna treść?
Z pewnością społeczno - obyczajowa. Z pewnością ciekawa, pomimo swej zwykłości:)
Polecam, nie tylko stałym bywalcom wrocławskich blokowisk i wątpliwym biznesMANOM ;)
Atut: lekka narracja, bardziej relacja z wydarzeń "obserwatora zza śmietnikowego wrocławskiego murku".

SAMO Ż...

Dodaj cytat z książki Pośród bloków. Epopeja dzielnicowa