Leland Hale, Galactic Conman

fantastyka, fantasy, science fiction
2011-01-01
angielski
Futures-Past Editions
cykl opowiadań kanciarz loty międzygwiezdne kolonizacja planet kolonie kosmiczne polityka humor
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dymitr Bilenkin, Ben Bova, Ray Bradbury, Fredric Brown, Kir Bułyczow, Thomas M. Disch, Randall Garrett, Ron Goulart, Harry Harrison, Robert A. Heinlein, Shinichi Hoshi, Langdon Jones, Morio Kita, Cyril M. Kornbluth, Tuli Kupferberg, Raphael A. Lafferty, Keith Laumer, C. C. MacApp, Dean McLaughlin, William F. Nolan, Rick Norwood, Frederik Pohl, Mack Reynolds, Bob Shaw, Robert Sheckley, Henry Slesar, Władimir Szczerbakow, Ilja Warszawski, Jack Williamson
8,3
Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dy...
Okładka książki Pagan Passions Randall Garrett, Laurence M. Janifer
0,0
Pagan Passions Randall Garrett, La...
Okładka książki A Little Intelligence Randall Garrett, Robert Silverberg
0,0
A Little Intel... Randall Garrett, Ro...