Jestem nudziarą

Monika Szwaja Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Seria Owocowa literatura piękna
Prószyński i S-ka
jestem nudziarą nudziara powieść obyczajowa
literatura piękna
Seria Owocowa
jestem nudziarą nudziara powieść obyczajowa

Moje pierwsze lecz nie ostatnie spotkanie z tą autorką. Książka fenomenalna: prosta, przyjemna. Ukazuje wiele ważnych wartości, którymi powinien kierować się człowiek. Porusza takie tematy jak: przyjaźń, miłość, akceptowanie choroby. Polecam

Bardzo fajna ksiazka

Więc tak: przeczytałam ją dawno temu, niedługo po tym jak się ukazała, nawet ją w radiu reklamowali chyba... Nie była zła, bo pamiętam, że czytałam :D, ale żeby tak dokładnie o czym to już nie :D
Męski bohater mi się podobał :)

Ciężko mi było przebrnąć przez początek powieści, nudziłam się niesamowicie. Okazało się jednak, że tylko ten wstęp w życie bohaterki jest tak przytłaczający, bo im dalej, tym przyjemniej mi się czytało. Bohaterowie udanie wykreowani, fabuła obyczajowo- romansowa, napisana naprawdę lekko, z nutką humoru, jaki lubię. Dobra.

Lekka, dowcipna , dobrze napisana.

Książka lekka i przyjemna, lubię takie na lato.

Książka opowiada o nauczycielce, która nie ma szczęścia co do płci przeciwnej. Kiedy ląduje w liceum jako wychowawczyni najtrudniejszej klasy w szkole wszystko się zmienia.
Według mnie opowieść jest przewidywalna i nie bardzo ambitna. Taka historyjka do przeczytania przed, czy po trudniejszej lekturze, dla relaksu. Dialogi są dość sztywne i jak dla mnie momentami...

Lektura niosąca łatwoprzyswajalną rozrywkę. Moze mało ambitna i przewidywalna, ale napisana z lekkością i w dobrym stylu. Czyta się ją przyjemnie i szybko.

Sympatyczna powieść, choć przewidywalna, za to dobrze sie czyta. Daje czytelnikowu to czego oczekiwał: rozrywkę, w postaci sympatycznej bohaterki, zabawnych sytuacji i lekkiego jezyka. Kolejny raz czytam książkę tej autorki z przyjemnością ☺️

Kumplom po meczu w szatni czy przy piwie raczej nie będę polecał tej książki. Ale uważam, że jest świetna w swoim gatunku. No cóż dla nas nudziarzy, kolekcjonerów winyli oraz dobrej muzyki, przeciwników pani Niederlander i wyścigu szczurów to świetna rozrywka. Nienudziarzom też mogą się spodobać przygody młodej polonistki, ale tu już ósemki pewnie nie będzie...
" Wszystko...

Dyskusje