Jestem nudziarą

Okładka książki Jestem nudziarą
Monika Szwaja Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Seria Owocowa literatura piękna
literatura piękna
Seria Owocowa
Prószyński i S-ka
2003-09-11
2003-09-11
jestem nudziarą nudziara powieść obyczajowa

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Sympatyczna, wakacyjna (i nie tylko) lektura.

Sympatyczna, wakacyjna (i nie tylko) lektura.

Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Plus za poczucie humoru autorki i za dialogi między bohaterami.
Czytałam już chyba trzeci raz i za każdym razem bawi tak samo :)

Czytałam już chyba trzeci raz i za każdym razem bawi tak samo :)

Czytałam wcześniej kilka książek tej autorki i na ogół mi się podobały - lekkie, łatwe i przyjemne, jednak gdzieś w międzyczasie przemycające ważne problemy. Z tą miałam trochę problem, ciężko było przetrwać przez początek. Później się nieco rozkręciła,

Na początku wydawała się ciekawa ale później rozwinięcie jej było nudne. Plus za humor i dialogi między postaciami.

Zabawne perypetie trzydziestoletniej singielki, tytułowej NUDZIARY, Agaty Czupik 🌻 Po odejściu z uczelni Agata rozpoczyna pracę nauczycielki języka polskiego w Liceum. Dostaje również na wychowawstwo drugą klasę - tak zwanych " bystrzaków". Będzie ona umiała trafić do uczniów, zaakceptują ją i polubią - ze wzajemnością. 🌻 Panna Czupik stale powtarza, że jest nudziarą, ale ja bym powiedziała, że jest całkiem sympatyczną babką . Ma dwie wierne i postrzelone przyjaciółki - Laurę i Beatę. Wpadną one na pomysł, aby "zreformować" Agatę, aby była bardziej przebojowa 🌻 Agata spotka na swojej drodze szalonego architekta Sławka, jednak jej serce mocniej zabije do poznanego w barze "Szajbus" przystojnego pilota Kamila (przypomina jej Leama Neesona). Kamilowi Agata również będzie się podobać. Ciekawostką jest fakt, że Agata uczy jego syna, ba, nawet jest jego wychowawczynią🌻💙 Bardzo podobał mi się styl Autorki - lekki i przyjemny, dzięki czemu można było się wczuć w opowieść. Dużym atutem jest to, że książka jest napisana w formie pamiętnika. Uwielbiam i polecam 💙

Lekka opowieść o nudziarze, która nie chcąc być nauczycielką, została nią. Czy poradziła sobie z młodzieżą, czy dalej była nudziarą?

Świetna książka na poprawę humoru.

Świetna książka na poprawę humoru.

Moje pierwsze lecz nie ostatnie spotkanie z tą autorką. Książka fenomenalna: prosta, przyjemna. Ukazuje wiele ważnych wartości, którymi powinien kierować się człowiek. Porusza takie tematy jak: przyjaźń, miłość, akceptowanie choroby. Polecam

Bardzo fajna ksiazka

Bardzo fajna ksiazka

Więc tak: przeczytałam ją dawno temu, niedługo po tym jak się ukazała, nawet ją w radiu reklamowali chyba... Nie była zła, bo pamiętam, że czytałam :D, ale żeby tak dokładnie o czym to już nie :D
Męski bohater mi się podobał :)

Męski bohater mi się podobał :)