Upiorne andrzejki

Okładka książki Upiorne andrzejki
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Już czytam [Zielona Sowa] literatura dziecięca
48 str. 48 min.
literatura dziecięca
Już czytam [Zielona Sowa]
Zielona Sowa
2016-01-01
2009-01-01
48 min.

więcej Więcej

Książka bardzo fajna. Miałam w niektórych momentach gęsią skórkę. Dla dzieci które lubią czytać niezwykłe przygody. Polecam.

Zachęcenie dzieci do samodzielnego czytania wymaga sięgania po interesujące książki z przygodami ich rówieśników. Takie książki powinny zawierać wciągającą fabułę, przemycać wiedzę i być źródłem dobrej zabawy. Do tego musi posiadać takie cechy jak duża czcionka, interesujące ilustracje oraz zawierać słownik i zadania pozwalające dzieciom na wykorzystanie zdobytych...

EkSTRA!!!! Cool!!!!

Zabawna i naprawdę ciekawa książeczka. Wnioskuję po tym, że córka właściwie po raz pierwszy, sama i z własnej woli zabierała się wieczorami za jej czytanie. I podczas lektury, co chwilę wybuchała śmiechem.

Fajna historia na wieczorne czytanie. Mój 5.5 latek zachwycony zwłaszcza tym powiewem grozy....

• Literatura dziecięca
  • Kupiłam B
  • Książeczki córeczki
  • Lit. polska
  • 2018
  • Czytane z córką
  • Sama przeczytałam

Dodaj cytat z książki Upiorne andrzejki