Habilitacja. Diagnoza - procedury - etyka - postulaty

Bogusław Śliwerski Wydawnictwo: Seria: Pedagogika Nauce i Praktyce nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls Śliwerski pedagogika edukacja awans habilitacja
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Pedagogika Nauce i Praktyce
Impuls Śliwerski pedagogika edukacja awans habilitacja

Na półkach: , , , ,

Książka autorstwa prof. dr hab. Bogusława Śliwerskiego uświadamia Czytelnikowi, że poznawana wiedza na każdym z jej szczebli umożliwia dostrzegania wielu zmian edukacyjnych w trakcie momentu odkrywania sekretów z życia akademickiego studentów, doktorantów i habilitantów.

Profesor dostrzega wiele pozytywnych i negatywnych, a przede wszystkim zwraca uwagę na etapy fazy...

• 2017
  • Oficyna Wydawnicza "Impuls"
  • Wyzwanie Czytelnicze 2017
więcej mniej