Szybkie projektowanie. Zapanuj nad chaosem zadań i presją czasu

Steve McConnell Wydawnictwo: Helion poradniki
Rapid Development: Taming Wild Software Schedules
poradniki
Krzysztof Sawka
Zarządzanie projektami IT

Te książkę czytałem wiele lat temu w oryginale, teraz polskie tłumaczenie właściwie przekartkowalem.

Upływ czasu nie zmienił wartości tej pozycji, jedyną wadą jaką znajduję są historyjki ("war stories"), które normalnie uwielbiam, o ile... są prawdziwe. Te zamieszczone w książce są fikcyjne, zsyntezowane na potrzeby danego rozdziału i tak naprawdę mogłoby ich wcale nie...

• Techniczne
  • WebDev