Okładka książki Wizualna strona biznesu. Jak przekonywać, przewodzić i sprzedawać za pomocą rysunków
Dan Roam Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Draw to Win: A Crash Course on How to Lead, Sell, and Innovate With Your Visual Mind
Onepress
2017-08-01
2017-08-01
Leszek Sielicki
E-biznes Sprzedaż Zarządzanie

więcej Więcej

Generalnie książka jest ok, ale jednak czegoś mi w niej brakowało. Nie wiem dokładnie, czego się spodziewałem, ale coś było w niej nie tak. Oczywiście jej treść pozwoliła mi na usystematyzowanie tego, co wiedziałem na temat rysunku i jego zastosowania w biznesie. Dała mi także kilka inspiracji i pomysłów, które można zrealizować.

Książka ma ciekawy układ. Podzielona jest...

• Chcę w prezencie
  • Marketing i Biznes