Pasterskie Publijusa Wergiliusza Marona Rozmowy

Księgarnia Akademicka
2011-01-01
2011-01-01
Jan Achacy Kmita
Starożytność Rzym Rzym i świat rzymski Epoka augustowska Wergiliusz Literatura antyczna Literatura rzymska Poezja łacińska Bukoliki Eklogi Arkadia

Okładka książki Rzymska nowela antyczna Tytus Liwiusz, Owidiusz, Petroniusz, Kwintus Kurcjusz Rufus, Publiusz Papiniusz Stacjusz, Publiusz Korneliusz Tacyt, Gajusz Waleriusz Flakkus, Wergiliusz
Ocena 9,0
Rzymska nowela... Tytus Liwiusz, Owid...
Okładka książki Sielanka rzymska Autor Bucolica Einsidlensia, Kalpurniusz, Nemezjanus, Wergiliusz
Ocena 6,0
Sielanka rzymska Autor Bucolica Eins...