Rock

Okładka książki Rock
Anyta Sunday Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-09-30
Data 1. wydania:
2014-09-30
angielski
9781502542076
LGBT przyjaźń rodzina akceptacja miłość

więcej Więcej

Przepiękna powieść!! Jest w niej śmiech, radość, smutek i łzy. Powieść o młodzieńczym zauroczeniu, przeradzającym się w pierwsza miłość, strachu, walce z własnymi uczuciami i przeciwnościami, przez ból straty i rozpacz, po..no właśnie. Jak się potoczą losy Jecea i Coopera? Najlepiej przeczytać samemu 😁 Jeśli była by taka możliwość, dała bym 20/10😉 Książka warta przeczytania!

Na półkach: , , , ,

Jedna z piękniejszych historii miłosnych dla młodzieży, mogę czytać ta książkę kilka razy w roku ale i tak mi się nie znudzi.

Tytuły rozdziału to kamienie. Kmienie pasują do tego co dzieje się w rozdziałach. Pasują do emocji. Cudna książka!

"Naprawdę potrzebujemy czarnego obsydianu, by odpędził nasze negatywne emocje"

"Wiem, że zmuszono nas żebyśmy się poznali, ale wybrałbym cię gdybym dostał taką szansę"

Dobrze napisana, ciekawa, z 'nutka'dramatu.. Szczerze to troszkę liczyłam na coś mocniejszego, a to jest tak delikatne:) nie za bardzo mój styl, ale z pewnością książka ma coś w sobie :)

Straciłam cierpliwość do tej książki w momencie, kiedy wprowadzono (kolejny) trójkąt miłosny. Czytanie ciągnęło mi się niemiłosiernie. Nie lubię romansów opartych na rozstaniach i powrotach i wymyślaniu przeszkód, które nie istnieją. Takie książki są dla mnie męczące i irytujące. Dobrze napisana i z pomysłem, ale niestety nie w moim guście.

Juz jakis czas czekalam na taka ksiazke, ksiazke ktora dostarczy mi tyle emocji co "Rock". I nie rozumie fenomenu ksiazek o tematyce MM, poniewaz kazda taka ksiazka jaka czytalam porusza mnie i cudownie sie je czyta.
Cooper ma 12 lat, gdy jego rodzice rozwodza sie, ojciec odchodzi do innej kobiety (milosci jego zycia), ktora ma syna Jacea. Na poczatku Cooper ma straszny zal...

Na półkach: , , , , , , ,

Kilka minut temu skończyłam czytać. Jestem emocjonalnie rozwalona.
To przepiękna i cholernie mądra opowieść o akceptacji, zrozumieniu. O zaprzeczaniu i okłamywaniu samych siebie. O sile miłości, o chorobie, o rozpaczy. Teraz sobie myślę, że głównymi bohaterami były kamienie, każdy inny, niosący ze sobą inne znaczenie, ale wpasowujący się w każdy moment opowieści. To...

• 2018
  • LGBT