Wszystkie drogi prowadzą na Krupniczą. O Domu Literatów

Anna Grochowska Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
Kraków Cracoviana literatura polska literaci polonistyka Dom Literatów Historia Krakowa Krupnicza 22 Polscy pisarze
językoznawstwo, nauka o literaturze
2017-01-01

Okładka książki Kraków zmitologizowany Adrianna Adamek-Świechowska, Paweł Bondaruk, Daniel Brzeszcz, Edyta Gracz-Chmura, Anna Grochowska, Łucja Iwanczewska, Szymon Piotr Kukulak, Anna Michalik, Malwina Mus, Elżbieta Pietluch, Wiesław Przybyła, Joanna Skolik, Piotr Żołądź
0,0
Kraków zmitolo... Adrianna Adamek-Świ...