Przesyłka z Salonik

2001-01-01
83-71-69606-X
Juliusz Szeniawski
przesyłka salonik sensacja ludlum robert spisek

Zdecydowanie lepsza pozycja Ludluma od takiego chociażby przeciętnego "Zewu Halidonu". Drugowojenny klimat, intryga, sekrety, tajne bractwa zakonne, skrytobójcy, szukanie skarbu - to wszystko tu znajdziemy. Polecam.

Oj bajeczka, bajeczka.

I jakoś tak mało sensacyjna (jak dla mnie) była ta sensacja. Ludlum, w końcu mistrz w tym gatunku, a jednak mnie nie porwał.

Nie można niżej ocenić tej książki
Książki z której inni zrobili by całą serię.
Książki która w/g mnie jest ponad czasem 9 i pan Brown powinien brać przykład)
Książki do której jak się zasiądzie to nie można wstać a akcja wciąga jak heroina a treść dopracowana w każdym szczególe jak schabowy mojej babci.
Ludlum w pełnej krasie i na najwyższym poziomie.
Kto jeszcze nie...

Całe szczęście, że Victor nie doczekał tego co stało się w ostatnim rozdziale. Nie lubię takich sytuacji.

Niektóre książki pomimo dość ciekawej fabuły potrafią popsuć wszystko poprzez kiepskie zakończenie. Na szczęście "przesyłka z SALONIK" nie należy do nich. "Druga" część opisująca czasy po wojnie nie przypadła mi tak bardzo do gustu jak początek powieści ale uważam, że rozwiązanie zagadki zawartości przesyłki w zupełności rekompensuje wszelkie niedostatki. Ciekawe jakie...

Książkę przeczytałem ładnych parę lat temu i szczegółów już nie pamiętam. Książka na pewno był dobra w końcu Ludlum jest mistrzem w swoim fachu.

Porządna historia sensacyjna z podłożem historyczno-religijnym. Trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Czyta się znakomicie – połknąłem książkę w dwa dni. Smaczku dodaje zmiana głównego bohatera w drugiej części.

Prehistoria :)
Nie ,niekoniecznie akcja książki (chociaż też):)).
Rok napisania tej powieści to dla niektórych z Was prehistoria :)
Lata siedemdziesiąte.
Ludlum od początku swej twórczości wykazywał, ze tak powiem, ogólne zainteresowanie światem. Potrafił łączyć wątki sensacyjne z religijnymi, miłosne z politycznymi, przyrodnicze z technicznymi, psychologię z...

Uwielbiam Ludluma wraz z całą jego twórczością...

Ciekawa Akcja - pomysł ciekawy - ale koniec taki sobie można by napisać nie zachwycił , dużo emocji i rozczarowania bohaterów. Warto przeczytać.

• Robert Ludlum
  • Sensacja