Trolle. 600 naklejek

Anna Porowska Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: 600 NAKLEJEK interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Egmont Polska
trolle naklejki
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
600 NAKLEJEK
trolle naklejki

Trollastyczna rozrywka gwarantowana :)

Egmont Polska po raz kolejny daje nam do rąk mnóstwo naklejek... lecz nie tylko. Oprócz bowiem naklejek (o mnóstwie kształtów i kolorów) dostajemy bowiem także kolorowanki, zagadki, proste zadania. Fajna, kolorowa rozrywka dla dziecka jednym słowem :)

Trolle bawią nas i nasze dzieci już od kilku miesięcy. Oby takich bajek jak...

• Biblioteczka moich dzieci
  • Współpraca