Przeklęta bariera

Kobra Media
2009-01-23
2009-01-23
morderstwo miłość chmielewska

Świetna, zabawna , polecam...

Przezabawna, wciągająca i mocno działająca na wyobraźnię książka. Bawiłam się doskonale.

Świetnie się czytało, uwielbiam Chmielewską. Polecam!

Kolejna książka w której Chmielewska zestawia ze sobą różne epoki na zasadzie kontrastu, wystarczy za przykład podać „Najstarszą prawnuczkę”. W „Przeklętej barierze” autorka znowu zastosowała ten zabieg ale chyba tylko po to żeby jeszcze bardziej skomplikować już i tak skomplikowaną sytuację głównej bohaterki. Udaje jej się to z różnym skutkiem.

Pewna arystokratka,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaskakująca, pełna humoru, inna niż pozostałe książki Chmielewskiej.

Moja ulubiona powieść Joanny Chmielewskiej. Polecam

Joanna Chmielewska - ,,Przeklęta bariera"
Jest to książka, którą dostałam w prezencie 3 lata temu od zaprzyjaźnionej Pani psychopedagog.

Nie mogłam się jakoś połapać te 3 lata temu w tej książce. Przeczytałam Ją w tym roku, na początek wakacji po skończeniu szkoły jako licealistka - przyszłoroczna co prawda, ale jednak.

Wciągnęła mnie tym razem od razu i bez reszty....

To moja druga książka Joanny Chmielewskiej i podobała mi się bardziej niż "Lesio". Bawiłam się na tej powieści bardzo dobrze. Sam pomysł na książkę i sposób poprowadzenia fabuły są świetne. Do tego dochodzą sympatyczni bohaterowie, przystępny styl i fajne dialogi. Mimo że wolę komedie kryminalne, które piszą obecnie żyjący młodzi autorzy to ta książka wskakuje na listę...

Jedna z moich ulubionych książek Joanny Chmielewskiej, oczywiście pierwszy zawsze "Lesio". Bohaterka z dziewiętnastego wieku budzi we współczesnym świecie. Czyta się niezwykle lekko i przyjemnie. Zabawne dialogi. Mimo upływu lat nie starzeje się.

Bardzo przyjemna książka. Miło się czyta, choć na początku miałam trudności z wciągnięciem się. Jednak kiedy już nieco przyzwyczaiłam się do charakterystycznego stylu Chmielewskiej książkę niemal połknęłam w dwa wieczory.

1 699
  • Joanna Chmielewska