Okładka książki Plan Warszawy 1912. Plan niwelacyjny miasta Warszawy. Zdjęcie pod kierunkiem Głównego Inżyniera W.H. Lindleya
William Heerlein LindleyPaweł E. Weszpiński Wydawnictwo: Muzeum Warszawy Seria: PLANY WARSZAWY historia
historia
PLANY WARSZAWY
Muzeum Warszawy
2016-01-01
2016-01-01
plan Warszawy historyczny plan Warszawy mapy Warszawa XX wiek

Okładka książki MAPY. GETTO WARSZAWSKIE. Przewodnik po nieistniejącym mieście Jacek Leociak, Paweł E. Weszpiński
Ocena 7,0
MAPY. GETTO WA... Jacek Leociak, Pawe...