Syrena

Anton Czechow Wydawnictwo: Wolne Lektury literatura piękna
Wolne Lektury
literatura piękna
2015-08-20

krótkie opowiadanie o tym, czym mamią współczesne (Czechowowi) syreny. Skutecznie, zaręczam. Czytając, zgłodniała, chociaż byłam świeżo po śniadaniu, zapragnęłam usiąść w miękkim fotelu i zaciągnąć się cygarem, choć przecież nie palę, zanurzyć się w miękkiej pościeli, chociaż dopiero co wstałam. Oczywiście, zgodnie ze słowiańskim obyczajem, nie zabrakło także i wódeczki, i...

Oj, nie polecam czytać będąc głodnym ;) trochę jakby encyklopedia kuchni starorosyjskiej, wymienione mnóstwo potraw [niestety bez przepisów], opisanych tak smakowicie, aż ślinka cieknie. fabuła utonęła mi w barszczu z serdelkami

• Wolne Lektury
  • Audiobooki