Popiół za popiół

Okładka książki Popiół za popiół
Jenny HanSiobhan Vivian Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Ból za ból (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2017-07-20
Data 1. wydania:
2014-09-14
Andrzej Goździkowski
młodzież przyjaźń zemsta tajemnice literatura amerykańska

Ostatni tom i ciesze sie bo wiecej bym nie zniosla

Choć po skończeniu trylogii moją ulubioną częścią wciąż jest drugi tom, to trzeci też mnie nie zawiódł. Było tu wiele zaskoczeń, przede wszystkim to, jak odwróciła się rola Mary, a emocji, które budziła we mnie ta książka sama się nie spodziewałam. W trakcie czytania czułam się, jakbym była tam z bohaterami i przeżywała to co oni. Oczywiście było parę niedociągnięć i moim...

Cała trylogia mile mnie zaskoczyła. Zdecydowanie ostatnia część jest moim faworytem. Polecam

serdecznie polecam całą serię :)

Zaskakujący koniec, polecam całą serie:)

Pierwsze dwie części tej serii przeczytałam już dawno, ale po ostatnią część sięgnęłam dopiero niedawno... Pierwszy tom był taki średnio, drugi tom był o niebo lepszy a co do trzeciego tomu mam mieszane uczucia... Niby dużo się działo, ale jakoś ta historia nie zaskoczyła mnie zbytnio (wszystko dało się przewidzieć wcześniej), a szkoda! Liczyłam na coś więcej po 2 części :(...

Książka była niesamowita. Zaskakiwała mnie. Ogromnym szokiem była dla mnie przemiana Mary. Mary była na początku słodziutką, a w niektórych momentach nawet przesłodzoną dziewczyną, a w tej części stała się potworem. Na końcu jednak okazała się dobrym człowiekiem (duchem). Szkoda, że Reeve rozstał się z Lillią.

Na półkach: , , , ,

Po 2 części byłam ciekawa w jakim kierunku pójdzie 3 tom i niestety, ale poszedł w taki, który niezbyt mi się podobał.

Naprawdę fajny był wątek paranormalny, ale jakoś nie pasował mi do tej książki. Byłby to fajny motyw, ale na inną powieść. Tutaj jednak wolałam, żeby wszytsko odbywało się w świecie realnym, a niestety tak nie było.

Mimo wszytsko książkę czytało mi się...

Ciekawa książka, mimo że byłam trochę zmieszana przy pierwszym tomie, ale było warto. Super pomysł, super wyobraźnia, polecam. Fajne jest to, że książka jest napisana nie przez jedną autorkę, co daje nam ciekawszy wątek. Kazda coś od siebie dodała i powstała bardzo super książka. Polecam !

Ci, którzy śledzą moje poczynania książkowe na bieżąco, wiedzą, że dwie poprzednie części oceniłam osiem na dziesięć. Czułam, że to jest to, zaczynało się rozkręcać, akcja nabierała tempa, a w książce zaczęły pojawiać się niezwykle intrygujące i emocjonalne wątki. Niestety też, coraz częściej zauważałam, że coś jest nie tak. Autorki wprowadzały dziwny, magiczny i lekko...

• 2019
  • Chcę w prezencie