Ilustrowanie mody

2008-01-01
Joanna Kolczyńska
moda ilustratorstwo

więcej Więcej

Książka napisana prostym językiem, zawiera dużo porad; jak szukać inspiracji, rysować poszczególne części ciała, tkaniny. Mniej więcej połowa książki to wywiady ze współczesnymi ilustratorami mody. Na pewno jest świetną inspiracją dla ludzi z pasją. Niestety cena jest duuużym minusem.

Szczycę się tym, że na polu historii mody, jej ilustrowania i sław psoiadam/czytałam niemalże wszystkie dostępne pozycje. "Ilustrowanie mody" dość dobrze kompletuje moją wiedzę. Jest napisana bardzo (prawie za bardzo) przystępnie, oprócz wprowadzenia w temat, wprawki rysowaniczej, malutkiego akapiciku o historii ilusrtowania mody i pomocy w "szukaniu inspiracji" oferuje też...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Moda
  • Baaardzo dobre!
  • Styl/Moda
  • Moda, styl
  • Chcę kupić
  • Albumy

Dodaj cytat z książki Ilustrowanie mody