Dyskusje o książce Stałe natury. O liczbach skrywających najgłebsze tajemnice Wszechświata

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2020)
Czy Angelfall jest jeszcze aktualne?
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
3 lata temu
Czytamy w weekend
"Za ścianą" to natomiast moja ulubiona powieść Waters :). Myślę, że Ci się spodoba :).
Czytamy w weekend
Jako wielbiciel Pana Samochodzika nie mogę nie przeczytać: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4918603/zbigniew-nienacki-vs-charles-dickens Jestem w połowie i bardzo się mi podoba.
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 8