Defy

Okładka książki Defy
L.J. Shen Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Sinners of Saint (tom 0.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sinners of Saint (tom 0.5)
Kindle Edition
2016-10-18
Data 1. wydania:
2016-10-18
angielski

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Po bardzo pozytywnym odbiorze pierwszych dwóch tomów z serii uznałam, że skuszę sie jeszcze na nowelkę, skoro dostępna w pakiecie. Historia Jamie'ego i Melody wydawała mi się ciekawa, ale nie przetrwałam nawet do 6 rodziału. Autorka nie dość, że wykreowała okropnie żenująca postać żeńską, to jeszcze Jamie niczym nie różni się od Barona i Deana - bez przesady. Możliwe, że w dalszej części fabuła rozwinęłaby się interesująco, ale nie czuję tego... Melody jako nauczycielka zachowuje się gorzej niż nastolatka, którą już dawno nie jest, a Jamie jest rozkapryszonym gówniarzem, który mysli, że kasa wszystko załatwi. Nie tym razem. Przykro mi Pani Shean. Liczę, że trzeci tom będzie na lepszym poziomie.

Dodaj cytat z książki Defy