Jak być eko, czyli wiersze o ekologii

Urszula Kamińska Wydawnictwo: Greg wierszyki, piosenki
Greg
wierszyki ekologia eko wiersze Urszula Kamińska
wierszyki, piosenki
wierszyki ekologia eko wiersze Urszula Kamińska

Niezwykle infantylne, ale łopatologiczne wiersze na temat ekologii. Fajnie, że książeczka pokazuje, czym tak naprawdę jest ekologia, że to nie tylko segregowanie śmieci. Coś mi mówi, że jeszcze rok zdalnego nauczania i ten zbiór będzie lekturą obowiązkową dla uczniów III klasy szkół ponadpodstawowych (za moich czasów ekologia była w III klasie liceum). Kilkunastolatek...

• Literatura polska
  • Dziecionkowe
  • » Z biblioteki «
  • ▪ Dziecięce/młodzieżowe
  • 4/10 - ujdzie w tłoku
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak być eko, czyli wiersze o ekologii