Kurza twarz! Przeklinanka kolorowanka antystresowa

Septem
kolorowanka antystresowa dla dorosłych
hobby
kolorowanka antystresowa dla dorosłych

Już na samym początku kolorowanka mnie zachwyciła, gdy przeczytałam Instrukcję Obsługi. Przeklinanka zachwyca od pierwszych stron zabawnymi obrazkami jak i zadaniami. Nie lubię kolorować dużych przestrzeni, a w tym skarbie jest pełno małych elementów, którymi mogę się bawić bez końca. Na początku bałam się, że to nie dla mnie. Nigdy nie próbowałam kolorować aby się...

• Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Kurza twarz! Przeklinanka kolorowanka antystresowa