Kochaj

Adrian Zawadzki Wydawnictwo: Ridero IT Publishing literatura młodzieżowa
Ridero IT Publishing
kobieta alkoholizm lis futro rasizm lgbt homofobia biseksualizm dom piwnica bliźniaki
literatura młodzieżowa
2017-06-27

Nie jest to pozycja dla każdego.
Na początku jest chaos. Dopiero na samym końcu znajdziemy w tej książce rozwiązanie.

Ja gorąco polecam.

Wg mojej żony poziom gimnazjum , wg mnie Wierszoklecko

Przez wiele rozdziałów nie mogłam się połapać o co chodzi, jednakże w pewnym momencie wszystko zaczęło się zlepiać w jedną sensowną całość :) Świetny pomysł aby zostawić czytelnika w mętliku by powoli sam zaczął rozumować co z czym się łączy!

„Kochaj” sprawdza kondycję człowieka współczesnego. Tego, który otoczony ludźmi, musi znaleźć najpierw siebie, aby się z sobą pogodzić i żyć szczęśliwie (…).

Ten fragment zamieszczony przez Adriana Zawadzkiego w posłowiu jego książki „Kochaj” idealnie streszcza sens całego dzieła. Człowiek współczesny jest w tym rozumieniu zdefiniowany jako dziecko dekadencji, które mierzy...

• Pozycje na datki do biblioteczki
  • E-book
  • Rok 2020