Obserwator

D. B. Thorne Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
Troll
Jacek Żuławnik
Burda Publishing Polska
internet literatura angielska manipulacja niebezpieczeństwo pogróżka poszukiwanie prawdy próba samobójcza przemoc psychiczna sieć strach szantaż śledztwo thriller
Troll
kryminał, sensacja, thriller
Jacek Żuławnik

Oficjalne recenzje i

Prześladowca z sieci

[ 11 ] Link do recenzji

Książka ta bardzo mi się spodobała, wielce prawdopodobne dlatego, bo bardzo lubię tego typu historie, szczególnie, gdy są one tak napisane jak ta. Czytałam ją z zainteresowaniem, wciągnęła mnie. Tym bardziej mnie zaskoczyło, że to syn mścił się na ojcu i to w taki sposób za to jaki los mu zafundował. Nie ukrywam jednak, że czytając miałam kilka razy myśl o treści "Jak to...

ciekawa, bardzo ciekawa

szkoda, że internetowy hejter okazuje się postacią, która wyrównuje rachunki z przeszłości

szkoda także drugoplanowych postaci, potencjalnych pomocników fortune'a, bo mogli oni wnieść coś ciekawego do fabuły

miejscami nierówna, miejscami naciągana, jednak wciągająca i dająca do myślenia - czy rzeczywiście musimy tak bardzo obnosić się w social...

Rewelacja!! Przerażająca, zaskakująca historia, trzyma w napięciu od początku do końca. Polecam!!

Młoda kobieta Sophie Fortune znika w tajemniczych okolicznościach. Jej zapracowany ojciec nie wierzy w jej samobójstwo dlatego postanawia ją odnaleźć. W ten sposób zostaje pionkiem w grze wyjątkowo inteligentnego porywacza, który prowadzi z obojgiem z nich swój własny rodzaj gry.

Jak dla mnie książka jest przeciętna. Chyba ze względu na to że naoglądałam się za dużo filmów o takiej tematyce i wszystko jest dla mnie bardzo schematyczne/przewidywalne.
Trudna relacja ojciec - córka, brak wsparcia od nikogo, zagadka do rozwiązania która ma na celu ocalenie życia.
Podzielam również zdanie moich poprzedników że jest to bardziej książka z gatunku...

Gorąco polecam. Wciągająca, zaskakująca i ciekawa książka. Czyta się szybko i przyjemnie. Idealna na zimowe wieczory.

To książka nie tylko o zagrożeniu jakie niesie ze sobą internet i portale społecznościowe. Odnajdziemy w niej problem winy, kary i próby zadośćuczynienia za swoje błędy.

Książkę wypożyczyłam z biblioteki zachęcona przez inną użytkowniczkę tej szacownej instytucji. Miała być to rewelacyjna książka trzymająca w napięciu od początku do końca. Cóż, widocznie mam inne pojęcie odnośnie książek, które trzymają w napięciu, bo na mnie książka nie wywarła głębszego wrażenia.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Gdy otrzymałam tę książkę, nastawiałam się na średniaka, może nawet gorzej. Na szczęście okazała się dobra. Nie jakoś wybitnie porywająca, ale dobra, wciągająca.

Młoda dziennikarka Sophie Fortune znika. Ze względu na to, że dziewczyna podejmowała w przeszłości kilka prób samobójczych, policja szybko zamyka śledztwo: na pewno się zabiła, a poza tym przed zniknięciem...

Na półkach: , , , ,

Nie będę się rozpisywać. Jest po prostu genialna. Pochłonęłam w jeden dzień. Nie zastanawiacie się i czytajcie! :)

Dyskusje

• 2018