W pałacu miłości; Wakacje na Hawajach

Okładka książki W pałacu miłości; Wakacje na Hawajach
Maya BlakeTrish Morey Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Secret Heirs of Billionaires (tom 2) Seria: Harlequin Światowe Życie DUO literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Secret Heirs of Billionaires (tom 2)
Harlequin Światowe Życie DUO
Shackled to the Sheikh; Brunetti's Secret Son
HarperCollins Polska
2017-04-27
2017-04-27
szejk dziecko małżeństwo z rozsądku

Okładka książki Romans na Santorini; Francuska arystokratka Louise Fuller, Trish Morey
Ocena 5,3
Romans na Sant... Louise Fuller, Tris...
Okładka książki Poker z rosyjskim księciem, Miesiąc w Wenecji Jennie Lucas, Trish Morey
Ocena 6,6
Poker z rosyjs... Jennie Lucas, Trish...

więcej Więcej

1956

Wakacje na Hawajach 9/10
W pałacu miłości 9/10

2021

"W pałacu miłości". Lekka, łatwa, nie wymagająca myślenia historyjka miłosna doskonała na plażę w upalny dzień, gdy wszelki ruch jest okupiony litrami potu, a trzeba czymś zająć ręce i oczy, by dać odpocząć umysłowi. Dla takich sytuacji lektura doskonała.

Na półkach: , , , , , , ,

Zaczęło się fajnie, ale potem nastąpiło przejście do tajemniczej Krainy Oz i fantazja przejęła rzeczywistość, a mogło się to potoczyć w zupełnie innym kierunku i zarobić nawet 2 gwiazdki więcej. A tak to jak zwykle wyszedł zwykły przeciętniak.

• Harlequin
  • Romans