Zamek Grodno. Dzieje, tajemnice, legendy

Marek Dudziak Wydawnictwo: Replika historia
Replika
historia
2017-01-01

„Bakcyla” na zamki, to złapałam już dawno i obiecałam sobie, że przynajmniej te polskie zobaczę wszystkie. No zobaczymy :-) Zamek Grodno jest jednym z moich ulubionych i nie dawno dopiero odkrytych zupełnie przypadkiem w książce o królach polski. Dlatego rzuciłam się natychmiast na publikację Pana Marka Dudziaka o tym zamku.

Rzecz napisana z pasją i wnikliwością badacza,...

• * Śląsk
  • Do kupienia