Kup teraz - 2 oferty w cenie od 19.40 zł do 22.00 zł

ノラガミ
Noragami (tom 14)
komiksy
komedia fantasy przygoda romans shounen manga

Po ataku na klinikę rodziców Hiyori wszyscy muszą zmierzyć się z jego następstwami. Rodzina dziewczyny została oskarżona o te wydarzenia, szpitalowi grozi bankructwo, Yato obwinia się o sprowadzenie nieszczęścia i unika licealistki pozwalając jej skupić się na ziemskim życiu. Bishamon próbuje znaleźć sposób na uratowanie swojego oręża rannego w walce z zaklinaczem.

Po...

• Manga