Atlas dzikich roślin jadalnych

Wydawnictwo SBM
atlas zioła ziołolecznictwo
zdrowie, medycyna
atlas zioła ziołolecznictwo

Bardzo ładne zdjęcia, trochę rysunków, dużo przepisów z wykorzystaniem powszechnie występujących roślin, najważniejsze informacje (opis, występowanie, działanie). Polecam.

Jestem wdzięczna, że pani Fijołek podaje tutaj różne sposoby wykorzystania takich roślin wokół nas, o których zazwyczaj się myśli jak o bezużytecznym chwaście lub czymś niejadalnym. Uważam, że taka wiedza jest bardzo cenna ze względu na powszechność tych roślin oraz by w sytuacjach kryzysowych nie umrzeć z głodu, a także daje ciekawą możliwość urozmaicenia swojego...

• 2020
  • Atlasy
  • Czarostwo
  • Mam u siebie w pokoju
  • Dieta i rozwój

Dodaj cytat z książki Atlas dzikich roślin jadalnych