Środowisko Biblioteki Jagiellońskiej 1775-1939. Słownik biograficzny

Jan W. Brzeski Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Bibliotheca Iagellonica. Fontes et Studia (tom 25) historia
2014-01-01
2014-01-01
Księgarnia Akademicka
Kraków Historia Krakowa Uniwersytet Jagielloński Biblioteka Jagiellońska Cracoviana Bibliotekoznawstwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Archiwum Adama Bienia. Akta narodowościowe (1942-1944) Adam Bień, Jan W. Brzeski, Adam Roliński
0,0
Archiwum Adama... Adam Bień, Jan W. B...