Kup teraz - 9 ofert w cenie od 30.91 zł do 36.80 zł

Nie ze mną takie tere-fere

Jim Smith Wydawnictwo: Znak powieść przygodowa
powieść przygodowa
Maria Jaszczurowska

bardzo dobra książka . Jest bardzo wciągająca
Polecam

ciekawa i zabawna książka, opisuje przygody Bartka Frajera, i jego wroga z krokodylą twarzą

jestem zadowolona! książka dla tych młodszych czytelników, których nie dziwią zapewne przygody Frajera opisywane w książce.;) mi się podobała, synowi również. To książka, którą mega szybko się czyta, jest napisana prostym językiem. Mój syn pochłonął ją w dwa dni, a naprawdę nie jest mega fanem czytania (no nie licząc tego typu książek.;)) )

Lubię recenzować książki dla dzieci, bo czytając je można samemu czasami poczuć się dzieckiem. Poza tym wiele z nich, to naprawdę mądre i wartościowe pozycje, które chętnie kiedyś sama podsunę swoim dzieciom. Dodatkowo uważam, że każdy rodzic powinien mieć chociaż ogólne rozeznanie na temat tego, co czytają jego pociechy. Nic, tylko czytać książki dla dzieci, o dzieciach i...

• Przeczytane w 2020
  • Pożyczone z biblioteki
  • Dla dzieci
  • 2018
  • Przeczytane przez syna 2017
  • 2017

Dodaj cytat z książki Nie ze mną takie tere-fere