Umrzeć po raz drugi

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 11) Seria: Anatomia zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Die Again
Jerzy Żebrowski
Anatomia zbrodni
Rizzoli & Isles Tess Gerritsen Anatomia zbrodni thriller medyczny
Inne

Bardzo oryginalna koncepcja. Świetne opisy i wciągająca akcja. Polecam.
Jedna z ciekawszych pozycji tej serii.

Tess Gerritsen ma swój typowy schemat który stosuje w większości swoich książek. Zupełnie mi to nie przeszkadza a wręcz ma to swój urok. Każda książka porusza inny tym morderstw oraz ukazuje bogatą wiedzę autorki. Ta książka również mnie nie zawiodła. Interesujący wątek o dzikich zwierzętach i pięknie natury. Serdecznie polecam dla ludzi lubiących mroczne klimaty.

nic do niego nie mam, ale
dla mnie to takie - czytadełko
żeby uwolnić mózg od codziennych myśli

nie porywa, nie zanudza- średniak

Szybko przeczytana, ale raczej będzie szybko zapomniana...

Na półkach: , , , ,

Kolejny tom serii. Fabuła dość ciekawa, wciągająca, szybko brnie się przez kolejne strony. Ale nie mogę się wyzbyć odczucia, że to kolejny tom, mający ten sam schemat, choć otoczony inną otoczką. Mam wrażenie, że podskórnie jest to już pisane na to samo kopyto.

Świetna książka. Autorka może się poszczycic niesamowitą wiedzą o dzikich kotach.

Na półkach: , , , ,

Jak zwykle nie zawiodłam się na książce Tess. Zaskakująca i dynamiczna fabuła. Motyw dzikich kotów fantastyczny.

Powieść przeczytałam z przyjemnością. Książka trzyma w napięciu i doskonale się ją czyta. Jest w niej dreszcz , jest zagadka, trochę grozy oraz wartka akcja. Bardzo ciekawy wątek afrykański . Sporo się można dowiedzieć o zwyczajach kotów, zarówno tych dużych jak i małych. Polecam

I tym razem Tess utrzymała napięcie aż do samego końca. Ciekawa podróż po Afryce, ogrom informacji o dzikich zwierzętach.

W każdym tomie "Anatomii zbrodni" Tess Gerritsen porusza się w innej tematyce. Tym razem rzuca czytelnika między Boston a busz w Botswanie oferując nam pobyt na krwistym horrorze, w jaki przerodziło się safari. Dla sześciu uczestników była to ostatnia, ale na pewno jedyna w życiu tak mroczna i nieprzewidywalna przygoda. I tylko skromna księgarka z Londynu uszła z niej cało,...

Dyskusje

4 321