Prostowanie węża

Stowarzyszenie BOSIP
rodzina rodzicielstwo problemy współczesność
literatura piękna
rodzina rodzicielstwo problemy współczesność

Onegdaj (że użyję ulubionego słowa narratora o czym napiszę później) postulowałam w otwartym liście do Jacka Dehnela o niemarnowanie talentu na opowiadania i napisanie powieści obyczajowej na miarę panoramy. Prośba została spełniona, w zupełności i aż nadto, piórem Bartłomieja Butlewskiego, ale obwarowana zasiekami umyślnie utrudniającymi mi dostęp do jej treści. Najpierw...

• Mam
  • Wydanie tradycyjne