The Radical Eye. Modernist photography from the Sir Elton John Collection.

Dawn AdesJane Jackson Wydawnictwo: Tate Publishing sztuka
Data 1. wydania:
angielski
Tate Publishing
sztuka
angielski

Okładka książki Kierunki i tendencje sztuki nowoczesnej Ken Adams, Dawn Ades, Cyril Barrett, Kenneth Frampton, John Golding, Chistopher Green, Charles Harrison, Edward Lucie-Smith, Norbert Lynton, Paul Overy, Jasia Reichardt, Tony Richardson, Aaron Scharf, Nikos Stangos, Sarah Whitfield
6,6
Kierunki i ten... Ken Adams, Dawn Ade...

Elton John leczyl sie z alkoholizmu. Konczac terapie odwykowa w 1990 roku wyjechal do przyjaciol do Francji. Mieszkajacy w chateau in Cahors znajomi organizowali wystawy i festiwale fotografii. Piosenkarz nigdy wczesniej nie interesowal sie tym medium. Tam spotkal jednak wlasciciela galerii, ktory pokazal mu czarno-biale prace Ritts'a, Horsta i Irvinga Penn'a.
John...