ABC zdrowia dziecka

Okładka książki ABC zdrowia dziecka
Michael J. EinzigTerril H. Hart Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich poradniki
poradniki
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
2009-01-01
2009-01-01
9788320038699

więcej Więcej

Obowiązkowa pozycja w domach wszystkich rodziców. Opisano w niej niemal wszystkie przypadłości niemowlęce i dziecięce, które spędzają sen z powiek matkom i ojcom. Jasno podane wskazówki jak postępować w konkretnych sytuacjach i kiedy udać się do lekarza.
I przede wszystkim, informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy w nagłych przypadkach, należy przeczytać...

Dodaj cytat z książki ABC zdrowia dziecka