ABC zdrowia dziecka

Michael J. EinzigTerril H. Hart Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich poradniki
9788320038699
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
poradniki
9788320038699

Obowiązkowa pozycja w domach wszystkich rodziców. Opisano w niej niemal wszystkie przypadłości niemowlęce i dziecięce, które spędzają sen z powiek matkom i ojcom. Jasno podane wskazówki jak postępować w konkretnych sytuacjach i kiedy udać się do lekarza.
I przede wszystkim, informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy w nagłych przypadkach, należy przeczytać...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki ABC zdrowia dziecka