Imperialna gra. Putin, Ukraina i nowa zimna wojna.

Okładka książki Imperialna gra. Putin, Ukraina i nowa zimna wojna.
Marvin Kalb Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda historia
historia
Vis-á-Vis/Etiuda
2017-01-01
2017-01-01
Stefan Baranowski
Ukraina-Rosja Putin geopolityka polityka międzynarodowa układ sił

Autor stara się wglebic w relacje między Rosja, a Ukraina. Mamy tutaj opisana dość szczegółowa historie ziem należących obecnie do Ukrainy. Autor kilka razy przytacza te same argumenty. Kompletnie nie wnosi nic nowego. Strata czasu dla kogoś, kto zna trochę sytuacje na Ukrainie.

Dodaj cytat z książki Imperialna gra. Putin, Ukraina i nowa zimna wojna.

Ciekawostki historyczne