Bohaterowie umierają na tanim papierze

Okładka książki Bohaterowie umierają na tanim papierze
Tomasz Bobusia Wydawnictwo: Wydawnictwo Simbellawein poezja
poezja
Wydawnictwo Simbellawein
2017-06-09
2017-06-09
poezja polska poezja współczesna

więcej Więcej

może być

Cześć, tutaj autor. Jak ktoś byłby zainteresowany zapoznaniem się z książką, to jest ona dostępna tylko w sprzedaży internetowej: http://www.simbellawein.pl/sklep/bohaterowie-umieraja-na-tanim-papierze/

Debiutancki tomik wierszy Tomasza Bobusi jest też pierwszą książką świeżo upieczonego wydawnictwa Simbellawein, które ma za zadanie wspierać młodych pisarzy, szczególnie zainteresowanych fantastyką. Tematyka niektórych wierszy rzeczywiście oscyluje wokół tematyki fantastycznej, czasem są to opisy fantastycznych zjawisk czy romantyczne formacje nie mające na celu nic więcej...

• Literatura polska
  • 2. Poezya

Dodaj cytat z książki Bohaterowie umierają na tanim papierze