Sovereign

Celia Aaron Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Acquisition (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Dominacja Dramat Sociology > Abuse Thriller Seria DARK Przemoc psychiczna przemoc fizyczna
Acquisition (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Sovereign to ostatnia książka tej przerażająco, mrocznej serii.

Należałoby ją odpowiednio podsumować.
Prawda?
Będzie ciężko, ale spróbuję...

Książkę tę, skończyłam paręnaście dni temu i jak w przypadku pierwszej nie potrafiłam zaraz po jej zakończeniu (jak mam w zwyczaju) zrobić tego.

Z pewnością poczułam ulgę i to nie wcale dlatego, że to już koniec, bo jej...

Stella przeżyła piekło w imię miłości. Aż dziw że nie zostawiła Sina na krześle. Sin czasem jest jak małe dziecko, nie da se wytłumaczyć bo wie lepiej i już😤. Lusius ach 😆 super facet przez te części dał się poznać z zupełnie innej strony nie tylko jako porywczy playboy plantator ale również opiekuńczy i troskliwy przyjaciel. Teddy poprostu anioł. Słodki dzieciak który...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nabycie rządziło moim życiem, rządziło każdą moją wolną chwilą na jawie z Sinclairem Vinemontem, kiedy po raz pierwszy pojawił się w moim domu, oferując diabelską umowę, aby uratować życie mojego ojca. Teraz wiedziałam jaka była tego stawka. Ta farsa zbliża się do końca, a Sinclair miał znacznie więcej do stracenia, niż kiedykolwiek wcześniej ja miałam.

Ale ta wiedza nie...

Na półkach: , , , ,

Cała ta seria jest naprawdę przerażająca taka mieszanka "Igrzysk śmierci" z serią "Indebted". W tej części dowiadujemy się jeszcze więcej szczegółów tej mrocznej i bezwzględnej organizacji, a przed Stellą dwie okrutne próby, w których krew się leje i są ofiary śmiertelne. To jest straszne do czego są w stanie posunąć ci ludzie w imię... no właśnie, czego? Rozrywki?...

Na półkach: , , , , ,

Dziś miałam przyjemność zakończyć ta serię czytając ostatnią jej część.
Tak jak w poprzednich była to ostra jazda bez trzymanki.
Musiałam zmierzyć się z chorymi umysłami bogatych ludzi, którzy chyba z nudów przez wieki bawili się w grę zwana "Nabycie"
Wygrany rządził wszystkimi bogaczami, ale zanim stał się wygranym, poświęcone zostały życia a krew rozlana.
Powiecie cóż to...

• Romans