Łukasz Fabiański : magiczne rękawice

2015-01-01
9788324521951
bramkarz reprezentacja Polski piłka nożna

więcej Więcej

"Talent to dar, który macie w sobie od urodzenia.
Zrobiliście pierwszy krok.
Udało wam się go odkryć.
Ale teraz czeka was nieustanna praca nad jego rozwijaniem"

Książka jest opowiadaniem dla dzieci o początkach przygody z piłką Łukasza Fabiańskiego. Ma dużą czcionkę oraz ilustracje, przez co czyta się ją dość szybko. Polecam młodym fanom piłki nożnej.

Wydawnictwo Papilon publikuje różnego rodzaju książki dla dzieci do 12 roku życia. Jedną z serii jest, ta piłkarska, o zawodnikach reprezentacji Polski.

Seria "Bohaterowie z boiska" przybliża młodym czytelnikom piłkarzy aktualnej drużyny reprezentacji narodowej oraz jej legendy. Seria ta jest oficjalnym produktem licencyjnym PZPN.

"Łukasz Fabiański. Magiczne rękawice"...

• Seryjne
  • ź+2018