Kup teraz - 14 ofert w cenie od 11.28 zł do 16.05 zł

Noc z wojownikami ninja

Mary Pope Osborne Wydawnictwo: Mamania Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 5) opowieści dla młodszych dzieci
Night of the Ninjas
2016-11-01
2003-01-01
Barbara Łukomska
Mamania
ninja bajki baje
Night of the Ninjas
Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 5)
opowieści dla młodszych dzieci
2016-11-01
Barbara Łukomska
ninja bajki baje

Ania i Jacek spotkają myszkę Fistaszka i dostaną zadanie uratowania Morgan. Musza znaleźć 4 przedmioty. PIerwszy znajda w dawnej Japonii. Kamień księżycowy. Kim są ninja? Tego dowiecie się z lektury.

tom 5 - Ninja. Już samo to spowodowało, że 5 letni syn był zachwycony. Książkę czytało się miło, a dziecko było bardzo zaciekawione. Polecam

• Z biblioteki
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Literatura dziecięca
  • Dla dzieci
  • Z Martą
  • Książki do kupienia

Dodaj cytat z książki Noc z wojownikami ninja